Service Intro Image

Flexibilní a bezpečné IT zdroje dostupné na kliknutí myši

Osvoboďte vaše podnikání od zbytečných omezení nevyhovujících IT řešení. Cloudové řešení je felxibilní, přizpůsobí se přesně vašim potřebám a možnostem.

Význam cloudových řešení

Cloud a související služby jsou dnes pro firemní zákazníky prakticky standardem. Důležitou vlastností cloudových řešení je čerpání IT zdrojů dle potřeb zákazníka a jejich dostupnost při požadavku na výkonové špičky.

itego Cloud umožňuje dynamické využití ICT spolu s úsporou nákladů na chod firemního IT

Why Important Upper ImageWhy Important Lower Image

Co vám přinese spolupráce s námi

Objevte výhody cloudových řešení. Flexibilita, nákladová efektivita a vysoká dostupnost. Díky cloudovým řešením můžete snadno škálovat, inovovat a optimalizovat váš provoz, rychle reagovat na změny a využívat nejnovější technologie, bez velkých investic.

 • Flexibilita a škálovatelnost
  S naším cloudovým řešením máte možnost snadno škálovat zdroje, které aktuálně potřebujete. Ať je to zrovna větší výkon nebo úložiště, vše máte na dosah několika kliknutí.
 • Bezpečnost dat
  Vaše data jsou u nás v bezpečí, neopouštějí ČR a jsou pod ochranou moderních bezpečnostních řešení. Máte k dispozici i vlastní virtuální firewall, který si můžete nastavit přesně podle vlastních požadavků.
 • 24/7 podpora
  Zajišťujeme nepřetržitou podporu a monitoring. S námi máte jistotu, že vaše systémy jsou v bezpečí a v provozu kdykoliv je potřebujete.
 • Bezstarostný provoz a správa
  Kromě správy infrastruktury nám můžete svěřit i starost o vaše aplikace. Zajistíme jejich dostupnost a běžnou správu.
 • Hybridní cloudová řešení
  Poskytujeme integraci privátního a veřejného cloudu, aby se maximalizovaly přínosy z obou typů. Každý z nich nabízí specifické výhody a splňuje rozličné potřeby, a jejich spojením získávají podniky moderní a flexibilní technologickou infrastrukturu.
 • Nižší náklady
  Díky efektivnímu využívání zdrojů platíte jen za to, co opravdu potřebujete a využíváte. Vyhnete se vysokým investicím do vlastní infrastruktury.

Cloudová řešení nabízejí komplexní spektrum služeb – od úložišť a výpočetní kapacity přes databáze a síťová řešení po analytické nástroje. Díky cloudovým technologiím mohou firmy zvýšit svou flexibilitu, bezpečnost a spolupráci, zatímco minimalizují potřebu fyzické infrastruktury a údržby.

Výhody a parametry řešení

Cloudová řešení nabízejí řadu výhod v různých aspektech podnikání. Díky těmto výhodám se stává cloud ideální volbou pro firmy usilující o optimalizaci provozu, redukci nákladů a zvýšení flexibility v dnešním rychle se vyvíjejícím technologickém světě.

 • Moderní technologie
  Celé řešení je postavené na nejnovější technologii Cisco, umístěné v moderním datacentru v ČR.
 • Proaktivní monitoring
  O možných problémech se dozvíme dříve, než nastanou. Včasným zásahem tak předcházíme možným incidentům.
 • Uživatelská podpora
  Postaráme se i o vaše koncové uživatele, aby všichni využívali možnosti vašeho privátního cloudu maximálně efektivně.
 • Vysoká spolehlivost a konektivita
  Moderní technologie našeho datacentra společně se záložní konektivitou minimalizuje možné výpadky. Přístup k vaším datům je tak prakticky nepřetržitý.
 • Automatické aktualizace a údržba
  Zajišťujeme HW i SW údržbu celého systému. Díky tomu jsou systémy vždy aktuální a obsahují nejnovější funkce a bezpečnostní záplaty.
 • Zálohování a bezpečnost dat
  Pracujeme s pokročilými scénáři zálohování a obnovy, aby vaše data byly v maximálním bezpečí.

Dost řečí, pojďme najít řešení

Náš zkušený tým s vámi najde řešení, které povede k výsledkům. Kontaktujte nás ještě dnes.

CTA Shape 1CTA Shape 2CTA Shape 3

Naši klienti